AUTOKARY
wynajem autokarów
BUSY
wynajem busów
WESELA
wynajem samochodów na wesela
LIMUZYNY
wynajem aut luksusowych

Autokarowy przewóz osób Raf-Bus w Warszawie – O nas

RAF-BUS - KRAJOWY I MIĘDZYNARODOWY PRZEWÓZ OSÓB

Firma Raf-Bus z Wyszkowa funkcjonuje na rynku od 1993 roku i specjalizuje się w transporcie osób krajowym i międzynarodowym. Zajmujemy się regularnym przewozem osób, oferujemy także wynajem autokarów.

Ogromnym atutem firmy przewozowej Raf-Bus jest terminowość, wieloletnie doświadczenie w branży transportowej oraz wykwalifikowany zespół z profesjonalnym podejściem do podróżnych. Oferujemy bardzo atrakcyjne ceny przy jednoczesnym zachowaniu wysokiego standardu usług.

Współpracujemy z wieloma firmami transportowymi, co pozwala na jednorazowe przewiezienie nawet kilkuset osób. Naszą ofertę kierujemy do: biur podróży, szkół i przedszkoli, firm, instytucji publicznych, grup zorganizowanych, Klientów indywidualnych.

Jeśli interesuję Cię współpraca z doświadczonym i uczciwym przewoźnikiem, zapoznaj się z naszą atrakcyjną ofertą wynajmu autokarów, busów i limuzyn, a następnie skontaktuj się z naszą firmą transportową. Z pewnością przedstawimy satysfakcjonujące rozwiązanie, nawet dla najbardziej wymagającego Klienta.
 


CERTYFIKATY

certyfikat certyfikat certyfikat
___________________________________________________________________________________________________________________


SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI...


ikona ikona ikona
506 115 105
506 121 210
biuro@raf-bus.pl
Centralna 61
07-200 Wyszków